Krátká

                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D10C      1.40 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hájková Lenka             KYL0050 C SK SP Kyleąovice                18.30         
2. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             28.22   + 9.52
3. Řehová Natálie            BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek            30.25   +11.55
4. Foltýnová Klára           TRI0051 C TJ T® Třinec                    33.59   +15.29
5. Foltýnová Markéta         TRI0050 C TJ T® Třinec                    36.28   +17.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D10N      2.30 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Biederman Adrianna        WAW0098 C Wawel Krakow                    14.01         
 2. Bruková Magda             TRI0054 C TJ T® Třinec                    15.28   + 1.27
 3. Garbacik Maja             WAW0099 C Wawel Krakow                    16.03   + 2.02
 4. Němcová Kristýna          MOV0151 C SKOB Ostrava                    19.52   + 5.51
 5. Svobodová Barbora         BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek            21.14   + 7.13
 6. Haltofová Dana            TRI0151 C TJ T® Třinec                    22.00   + 7.59
 7. Chlebiková Zuzana         TRI0150 C TJ T® Třinec                    23.29   + 9.28
 8. Kubíková Lucie            MOV0051 C SKOB Ostrava                    24.39   +10.38
 9. WERONIKA KULCZYCKA        PL      C                                 30.27   +16.26
10. Navrátilová Adéla         TRI0250 C TJ T® Třinec                    56.47   +42.46
MS  Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    30.36   +16.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D12      1.80 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fukalová Hana             AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava            26.11         
2. Poláková Tereza           SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava             28.07   + 1.56
3. Liberdová Jana            TRI9852 C TJ T® Třinec                    40.18   +14.07
4. Vývodová Jana             MOV9852 C SKOB Ostrava                    42.51   +16.40
5. ©vidrnochová Lenka        MOV9951 C SKOB Ostrava                    44.48   +18.37
6. Hulenková Nikola          MOV9851 C SKOB Ostrava                    55.20   +29.09
7. Wisted Monique            WAW0093 C Wawel Krakow                    56.44   +30.33
   Svačinková Kateřina       VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
   Szarzecová Lucie          TRI9850 C TJ T® Třinec                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D14      2.20 km, 70 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Jana             VOV9751 B VSK V©B TU Ostrava              24.27         
 2. Argaláąová Kateřina       TRI9750 B TJ T® Třinec                    24.55   + 0.28
 3. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              26.04   + 1.37
 4. Chlebiková Aneta          TRI9755 B TJ T® Třinec                    26.24   + 1.57
 5. Kaszperydysová Petra      TRI9758 B TJ T® Třinec                    29.02   + 4.35
 6. Sabelová Markéta          TRI9656 C TJ T® Třinec                    32.27   + 8.00
 7. Sobas Aleksandra          WAW0097 C Wawel Krakow                    32.31   + 8.04
 8. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ T® Třinec                    33.04   + 8.37
 9. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    36.26   +11.59
10. Fizková Renáta            TRI9753 B TJ T® Třinec                    38.24   +13.57
11. Pavlíčková Kristýna       MOV9752 B SKOB Ostrava                    46.05   +21.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D16      2.50 km, 95 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Haltofová Eva             VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  24.28         
2. MALGORZATA BROMBOSZCZ     PL      C                                 26.05   + 1.37
3. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         26.49   + 2.21
4. Jančová Jana              VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  26.50   + 2.22
5. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             41.27   +16.59
6. DARIA MICHALEK            PL      C                                 73.29   +49.01
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D18      2.80 km, 100 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. DOMINIKA KULCZYCKA        PL      C                                 24.31         
2. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             27.50   + 3.19
3. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            28.00   + 3.29
4. Nováková Aneľka           AOV9251 B OOB TJ Baník Ostrava            29.35   + 5.04
5. Domčíková Radka           MOV9251 C SKOB Ostrava                    32.57   + 8.26
6. Jaroąová Ludmila          VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  33.33   + 9.02
7. Skurková Vendula          BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek            42.16   +17.45
8. Slezáková Pavla           VRB9371 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  42.58   +18.27
9. Kajzarová Jana            VRB9399 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  51.51   +27.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D20      3.60 km, 175 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Moravcová Lucie           SOP9052 B OOB TJ Slezan Opava             36.58         
2. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        40.52   + 3.54
3. ©evčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava             41.03   + 4.05
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D21      3.60 km, 175 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. ®abková Marie             TRC8753 R SKOB BETA Třinec                32.47         
2. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              32.52   + 0.05
3. Etterle-Biederman Liliann WAW0053 C Wawel Krakow                    34.56   + 2.09
4. Karnia-Biskupska Anna     WAW0052 C Wawel Krakow                    35.34   + 2.47
5. Kaąparová ©árka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         38.31   + 5.44
6. Krystanek Aldona          WAW0051 C Wawel Krakow                    38.33   + 5.46
7. Domčíková Tereza          MOV8953 C SKOB Ostrava                    41.47   + 9.00
8. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         51.00   +18.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D35      3.50 km, 100 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        34.05         
 2. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         34.11   + 0.06
 3. Hájková Jitka             KYL7150 C SK SP Kyleąovice                36.15   + 2.10
 4. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK V©B TU Ostrava              37.05   + 3.00
 5. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  38.51   + 4.46
 6. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         38.55   + 4.50
 7. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              41.01   + 6.56
 8. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    41.20   + 7.15
 9. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              43.35   + 9.30
10. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava         43.54   + 9.49
11. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              46.07   +12.02
12. Řehová Renata             BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek            46.58   +12.53
13. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              47.21   +13.16
14. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            62.01   +27.56
15. Pavlíčková Lenka          MOV7151 C SKOB Ostrava                    62.31   +28.26
16. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             69.46   +35.41
17. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            71.03   +36.58
MS  Kráová Miriam             SVK0051 C Slovensko                       41.45   + 7.40
MS  Sobas Joanna              WAW0054 C Wawel Krakow                    45.06   +11.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D45      2.70 km, 100 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Bialoľytová Pavla         TRC6350 C SKOB BETA Třinec                35.40         
2. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    36.34   + 0.54
3. Trávníčková Jitka         KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín               40.35   + 4.55
4. Hudzieczková Danuta       KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín               41.48   + 6.08
5. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              42.44   + 7.04
6. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        46.57   +11.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
D55      2.50 km, 80 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Grygarová Alena           BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD            32.05         
2. Suchánková Libuąe         SOP1958 C OOB TJ Slezan Opava             34.21   + 2.16
3. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK V©B TU Ostrava              40.06   + 8.01
4. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    70.31   +38.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H10C      1.30 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Filipek Sebastián         TRI0002 C TJ T® Třinec                    18.38         
2. Bilko Jiří                TRI0001 C TJ T® Třinec                    22.09   + 3.31
3. Pavlíček Patrik           MOV0002 C SKOB Ostrava                    22.11   + 3.33
4. Buryan Patrik             MOV0005 C SKOB Ostrava                    30.13   +11.35
   Kaděra Vojta              HAV0000 C SKOB Baník Havířov               DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H10N      2.20 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovařík Martin            TRI0101 C TJ T® Třinec                    15.57         
2. Kubíček David             MOV0003 C SKOB Ostrava                    17.23   + 1.26
3. Vébr Tomáą                HAV0200 C SKOB Baník Havířov              18.23   + 2.26
4. Adámek Vojtěch            MOV0102 C SKOB Ostrava                    19.37   + 3.40
5. Hulenka Lukáą             MOV0101 C SKOB Ostrava                    21.34   + 5.37
6. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            22.33   + 6.36
7. Baran Grzegorz            WAW0020 C Wawel Krakow                    26.50   +10.53
8. Dorčák Jan                MOV0103 C SKOB Ostrava                    28.45   +12.48
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H12      2.00 km, 65 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kustosz Pawel             WAW0006 C Wawel Krakow                    18.56         
 2. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ T® Třinec                    19.23   + 0.27
 3. Biederman Marcin          WAW0005 C Wawel Krakow                    23.25   + 4.29
 4. Skotnica Vojtěch          BFM9906 C SKOB Frýdek - Místek            28.09   + 9.13
 5. Holesz Sebastián          TRI9902 C TJ T® Třinec                    29.08   +10.12
 6. Baran Jerzej              WAW0004 C Wawel Krakow                    29.35   +10.39
 7. Boľoň Radek               BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek            34.23   +15.27
 8. Lepík Marek               BFM9803 C SKOB Frýdek - Místek            42.05   +23.09
 9. Míček Filip               MOV9802 C SKOB Ostrava                    46.10   +27.14
10. Tesař Vojtěch             VOV9900 C VSK V©B TU Ostrava              47.51   +28.55
11. Pytel Jan                 BFM9806 C SKOB Frýdek - Místek            61.11   +42.15
12. Procházka Zdeněk          SOP9901 C OOB TJ Slezan Opava             61.47   +42.51
13. Kaňak Michal              BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek            67.28   +48.32
14. Navrátil Adam             TRI9900 C TJ T® Třinec                   114.10   +95.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H14      2.40 km, 70 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            20.23         
2. Mielec Jaromír            AOV9701 B OOB TJ Baník Ostrava            21.51   + 1.28
3. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            23.10   + 2.47
4. Skorupa Marek             WAW0009 C Wawel Krakow                    26.22   + 5.59
5. Baran Jan                 WAW0008 C Wawel Krakow                    26.28   + 6.05
6. Madzia Martin             TRI9705 C TJ T® Třinec                    29.20   + 8.57
7. Král Adam                 SVK0000 C Slovensko                       33.38   +13.15
8. Walach Ondřej             TRI9601 C TJ T® Třinec                    43.45   +23.22
9. Padrta Pavel              MOV9701 C SKOB Ostrava                    45.50   +25.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H16      2.90 km, 100 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. ©tětínský Pavel           MOV9401 C SKOB Ostrava                    24.49         
2. MATEUSZ NIEDBALA          PL      C                                 25.33   + 0.44
3. Garbacik Michal           WAW0010 C Wawel Krakow                    26.43   + 1.54
4. Miksa Vojtěch             AOV9502 B OOB TJ Baník Ostrava            27.00   + 2.11
5. Vébr Dominik              HAV9404 C SKOB Baník Havířov              41.43   +16.54
6. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  43.33   +18.44
7. Míček Dominik             MOV9501 C SKOB Ostrava                    44.08   +19.19
8. Řeha Tomáą                BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek            46.44   +21.55
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H18      3.30 km, 155 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO - přátelé OB Opava         23.04         
2. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             27.22   + 4.18
3. Pospíąil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             27.42   + 4.38
4. ©idík Petr                AOV9204 B OOB TJ Baník Ostrava            30.20   + 7.16
5. Jendľelovský Marek        LOV9201 B lepus.cz                        34.59   +11.55
6. Mutina Václav             BFM9301 B SKOB Frýdek - Místek            38.47   +15.43
7. Kudělásek Jan             SOP9304 C OOB TJ Slezan Opava             48.07   +25.03
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H20      5.30 km, 225 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wojarski Michal           WAW0012 C Wawel Krakow                    38.21         
2. Mutina Jiří               BFM9101 B SKOB Frýdek - Místek            52.27   +14.06
3. Szturc Jan                TRC9003 C SKOB BETA Třinec                57.07   +18.46
4. Pastyřík Jakub            BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek            65.57   +27.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H21      5.30 km, 225 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         33.41         
 2. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov              37.51   + 4.10
 3. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava         38.55   + 5.14
 4. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava         39.53   + 6.12
 5. Kalina Tomáą              TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno               40.07   + 6.26
 6. Pavlačka Ondřej           VOV8102 C VSK V©B TU Ostrava              40.21   + 6.40
 7. Bučánek Antonín           ODR8400 C SKOB Odry                       41.10   + 7.29
 8. Fousek Jan                LOV9101 B lepus.cz                        42.48   + 9.07
 9. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         45.34   +11.53
10. Gulas Jan                 VOV8008 C VSK V©B TU Ostrava              47.39   +13.58
11. Melecký Martin            AOP9001 A POBO - přátelé OB Opava         48.03   +14.22
12. Stoszek Jakub             LOV8300 C lepus.cz                        48.43   +15.02
13. Opletal Jan               HAV9000 A SKOB Baník Havířov              48.53   +15.12
14. Daněk Jiří                SOP7101 C OOB TJ Slezan Opava             51.24   +17.43
15. Kuča Petr                 SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava             51.55   +18.14
16. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    54.01   +20.20
17. Lichý Ondřej              SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava             59.20   +25.39
18. Proske Petr               LOV8801 C lepus.cz                        67.00   +33.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H35      3.80 km, 165 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Berger Tomáą              MOV6901 C SKOB Ostrava                    28.32         
 2. Slavík Tomáą              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  31.10   + 2.38
 3. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              31.49   + 3.17
 4. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK V©B TU Ostrava              31.52   + 3.20
 5. Sochor Tomáą              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              34.00   + 5.28
 6. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              34.01   + 5.29
 7. Ryąavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    34.06   + 5.34
 8. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    34.10   + 5.38
 9. Szturc Radek              TRC6800 C SKOB BETA Třinec                34.34   + 6.02
10. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            34.44   + 6.12
11. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    35.22   + 6.50
12. Biederman Pawel           WAW0013 C Wawel Krakow                    35.51   + 7.19
13. Bernatík Aleą             SFM7201 C TJ Sokol Frýdek - Místek        37.50   + 9.18
14. ŘÍMAN Petr                HAV6709 C SKOB Baník Havířov              38.50   +10.18
15. Bačo Lubomír              SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava             39.02   +10.30
16. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            40.07   +11.35
17. ©tětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    42.50   +14.18
18. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov              43.11   +14.39
19. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    46.36   +18.04
20. Procházka Milan           SOP6803 C OOB TJ Slezan Opava             48.11   +19.39
MS  Král Jozef                SVK0001 C Slovensko                       35.42   + 7.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H45      3.60 km, 110 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rychlý Miloą              OOP5302 C TJ Opava                        27.04         
 2. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    29.16   + 2.12
 3. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         31.15   + 4.11
 4. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             31.18   + 4.14
 5. Trojek Jakub              TRC6400 C SKOB BETA Třinec                32.57   + 5.53
 6. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                33.06   + 6.02
 7. Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                    33.16   + 6.12
 8. Sirný Jaroslav            OOP5402 C TJ Opava                        34.51   + 7.47
 9. Vaąek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             35.12   + 8.08
10. Slivečka Jaromír          MOV5601 C SKOB Ostrava                    37.07   +10.03
11. REMIGIUSZ LICHOTA         PL      C                                 38.53   +11.49
12. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            39.38   +12.34
13. Proske Pavel              LOV6001 C lepus.cz                        53.53   +26.49
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H55      3.30 km, 105 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Podsiadly Leszek          WAW0014 C Wawel Krakow                    26.34         
 2. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK V©B TU Ostrava              31.58   + 5.24
 3. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            32.16   + 5.42
 4. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    33.21   + 6.47
 5. JERZY KRYJOMSKI           PL      C                                 33.48   + 7.14
 6. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             36.19   + 9.45
 7. Pospíąil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    37.19   +10.45
 8. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    37.21   +10.47
 9. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            37.28   +10.54
10. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK V©B TU Ostrava              39.07   +12.33
11. Malysa Ján                SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava             40.22   +13.48
12. ©evčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        44.10   +17.36
13. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    57.30   +30.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
H65      2.30 km, 85 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        28.07         
2. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      29.36   + 1.29
3. Beneą Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              31.42   + 3.35
4. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         31.50   + 3.43
5. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                    37.57   + 9.50
6. Kroča Josef               MOV4501 C SKOB Ostrava                    40.24   +12.17
7. Koloczek Albín            MOV3401 C SKOB Ostrava                    49.11   +21.04
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
HDR      2.30 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kaszperydisová Klára      TRI0301 C TJ T® Třinec                    12.52         
 2. Kaszperydisová Aneta      TRI0352 C TJ T® Třinec                    15.31   + 2.39
 3. Mrozek Teresa             TRI0251 C TJ T® Třinec                    15.43   + 2.51
 4. Bilková Kateřina          TRI0351 C TJ T® Třinec                    16.25   + 3.33
 5. Spratek Adam              SFM0202 C TJ Sokol Frýdek - Místek        17.08   + 4.16
 6. Broda Aleą                SFM0201 C TJ Sokol Frýdek - Místek        17.44   + 4.52
 7. Kovařík Tomáą             TRI0402 C TJ T® Třinec                    18.50   + 5.58
 8. Haltof Adam               TRI0300 C TJ T® Třinec                    20.59   + 8.07
 9. Mrozek Pawel              TRI0401 C TJ T® Třinec                    21.46   + 8.54
10. Hájková Lucie             KYL0350 C SK SP Kyleąovice                24.11   +11.19
11. Bialoľyt Marek            TRC0300 C SKOB BETA Třinec                29.11   +16.19
12. Tomanek Lukáą             STE0502 C SK SKI-OB ©ternberk             32.58   +20.06
13. Buryan Jan                MOV0400 C SKOB Ostrava                    34.38   +21.46
14. Kaňáková Valentýna        BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek            40.58   +28.06
15. Pietraszková Zuzana       NER0095 C                                 52.26   +39.34
    Rokoksz Maxim             MOV0000 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:33
01.05.2010 Mistrovství MSK na krátké trati, 6.JK®
P      2.30 km, 85 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jendľelovský Martin       NER0000 C                                 23.48         
 2. Jana Gřeąková             TRI     C TJ T® Třinec                    27.33   + 3.45
 3. Pavlíček Daniel           MOV7100 C SKOB Ostrava                    27.49   + 4.01
 4. Fukalova Martina          AOV0000 C OOB TJ Baník Ostrava            28.38   + 4.50
 5. Fojtík Jan                LOV8701 C lepus.cz                        28.56   + 5.08
 6. Kočí Jana                 LOV8850 C lepus.cz                        30.55   + 7.07
 7. Svačinková Jitka          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  31.42   + 7.54
 8. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        31.46   + 7.58
 9. ©auman Petr               ODR6100 C SKOB Odry                       34.23   +10.35
10. Vlachová Marcela          TRI     C TJ T® Třinec                    40.52   +17.04
11. Spratková Iva             SFM6851 C TJ Sokol Frýdek - Místek        41.18   +17.30
12. Číľová Kateřina           AOP9353 C POBO - přátelé OB Opava         55.14   +31.26
13. Svobodová Mariana         BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek            63.37   +39.49
14. Wisniewska Anna           TRC0000 C SKOB BETA Třinec                65.18   +41.30
15. Galecki Maciej            NER0000 C                                124.39  +100.51
    Číľová Iveta              AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         

Sprint

                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D10C      1.30 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Řehová Natálie            BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek            13.31         
2. Foltýnová Markéta         TRI0050 C TJ T® Třinec                    13.39   + 0.08
3. Foltýnová Klára           TRI0051 C TJ T® Třinec                    14.47   + 1.16
4. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             14.58   + 1.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D10N      1.90 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bruková Magda             TRI0054 C TJ T® Třinec                     9.04         
 2. Biederman Adrianna        WAW0092 C Wawel Krakow                     9.19   + 0.15
 3. Garbacik Maja             WAW0099 C Wawel Krakow                     9.51   + 0.47
 4. WERONIKA KULCZYCKA        PL      C                                 10.32   + 1.28
 5. Svobodová Barbora         BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek            13.46   + 4.42
 6. Němcová Kristýna          MOV0151 C SKOB Ostrava                    14.44   + 5.40
 7. Kubíková Lucie            MOV0051 C SKOB Ostrava                    15.24   + 6.20
 8. Chlebiková Zuzana         TRI0150 C TJ T® Třinec                    15.47   + 6.43
 9. Navrátilová Adéla         TRI0250 C TJ T® Třinec                    19.42   +10.38
MS  Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    20.51   +11.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D12C      1.50 km, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fukalová Hana             AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava            12.28         
2. Hulenková Nikola          MOV9851 C SKOB Ostrava                    13.48   + 1.20
3. Svačinková Kateřina       VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  14.29   + 2.01
4. Szarzecová Lucie          TRI9850 C TJ T® Třinec                    15.39   + 3.11
5. Vývodová Jana             MOV9852 C SKOB Ostrava                    15.57   + 3.29
6. Poláková Tereza           SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava             16.16   + 3.48
7. Liberdová Jana            TRI9852 C TJ T® Třinec                    17.21   + 4.53
8. ©vidrnochová Lenka        MOV9951 C SKOB Ostrava                    18.26   + 5.58
9. Wilsted Monique           WAW0094 C Wawel Krakow                    25.45   +13.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D14C      1.40 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Argaláąová Kateřina       TRI9750 B TJ T® Třinec                    12.34         
 2. Tesařová Jana             VOV9751 B VSK V©B TU Ostrava              12.53   + 0.19
 3. Chlebiková Aneta          TRI9755 B TJ T® Třinec                    12.59   + 0.25
 4. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              17.03   + 4.29
 5. Sobas Aleksandra          WAW0098 C Wawel Krakow                    17.41   + 5.07
 6. Sabelová Markéta          TRI9656 C TJ T® Třinec                    19.32   + 6.58
 7. Pavlíčková Kristýna       MOV9752 B SKOB Ostrava                    21.46   + 9.12
 8. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ T® Třinec                    22.43   +10.09
 9. Číľová Iveta              AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava         23.33   +10.59
    Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D16C      1.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Haltofová Eva             VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  11.56         
2. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         12.48   + 0.52
3. MALGORZATA BROMBOSZCZ     PL      C                                 13.44   + 1.48
4. Jančová Jana              VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  15.43   + 3.47
5. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             16.04   + 4.08
MS Číľová Kateřina           AOP9353 C POBO - přátelé OB Opava         30.54   +18.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D18C      1.90 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. DOMINIKA KULCZYCKA        PL      C                                 18.30         
2. Jaroąová Ludmila          VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  19.06   + 0.36
3. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            20.31   + 2.01
4. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             21.12   + 2.42
5. Domčíková Radka           MOV9251 C SKOB Ostrava                    24.57   + 6.27
6. Nováková Aneľka           AOV9251 B OOB TJ Baník Ostrava            25.06   + 6.36
7. Slezáková Pavla           VRB9371 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  25.11   + 6.41
8. Skurková Vendula          BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek            26.22   + 7.52
9. Kajzarová Jana            VRB9399 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  28.13   + 9.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D21C      2.10 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              15.56         
 2. Kaąparová ©árka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         16.54   + 0.58
 3. Karnia-Biskupska Anna     WAW0052 C Wawel Krakow                    17.09   + 1.13
 4. Krzystanek Aldona         WAW0051 C Wawel Krakow                    18.39   + 2.43
 5. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        18.40   + 2.44
 6. Etterle-Biederman Liliann WAW0053 C Wawel Krakow                    19.06   + 3.10
 7. ©evčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava             19.57   + 4.01
 7. Domčíková Tereza          MOV8953 C SKOB Ostrava                    19.57   + 4.01
 9. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         24.24   + 8.28
10. Kočí Jana                 LOV8850 C lepus.cz                        30.23   +14.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D35C      1.80 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         16.15         
 2. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              16.59   + 0.44
 3. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         18.02   + 1.47
 4. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava         18.24   + 2.09
 5. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    18.27   + 2.12
 6. Řehová Renata             BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek            18.33   + 2.18
 7. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              18.43   + 2.28
 8. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        18.56   + 2.41
 9. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  21.23   + 5.08
10. Sobas Joanna              WAW0054 C Wawel Krakow                    21.55   + 5.40
11. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            21.58   + 5.43
12. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              22.28   + 6.13
13. Pavlíčková Lenka          MOV7151 C SKOB Ostrava                    25.23   + 9.08
14. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             27.50   +11.35
15. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              28.23   +12.08
16. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            32.53   +16.38
    Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK V©B TU Ostrava               DISK         
    Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D45C      1.60 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    17.17         
2. Bialoľytová Pavla         TRC6350 C SKOB BETA Třinec                18.17   + 1.00
3. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        32.17   +15.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
D55C      1.30 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Suchánková Libuąe         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava             21.49         
2. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK V©B TU Ostrava              25.41   + 3.52
3. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    30.47   + 8.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H10C      1.40 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Filipek Sebastián         TRI0002 C TJ T® Třinec                    12.00         
2. Bilko Jiří                TRI0001 C TJ T® Třinec                    13.02   + 1.02
3. Kaděra Vojta              HAV0000 C SKOB Baník Havířov              13.38   + 1.38
4. Buryan Patrik             MOV0005 C SKOB Ostrava                    13.48   + 1.48
5. Pavlíček Patrik           MOV0002 C SKOB Ostrava                    47.06   +35.06
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H10N      2.00 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubíček David             MOV0003 C SKOB Ostrava                    11.37         
2. Sýkora Vítek              TRI0102 C TJ T® Třinec                    12.24   + 0.47
3. Grzegorz Baran            WAW0003 C Wawel Krakow                    12.36   + 0.59
4. Hulenka Lukáą             MOV0101 C SKOB Ostrava                    12.56   + 1.19
5. Adámek Vojtěch            MOV0102 C SKOB Ostrava                    13.08   + 1.31
6. Kovařík Martin            TRI0101 C TJ T® Třinec                    13.39   + 2.02
7. Vébr Tomáą                HAV0200 C SKOB Baník Havířov              15.08   + 3.31
8. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            17.32   + 5.55
9. Dorčák Jan                MOV0103 C SKOB Ostrava                    45.16   +33.39
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H12C      1.50 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Biederman Marcin          WAW0006 C Wawel Krakow                    11.59         
 2. Procházka Zdeněk          SOP9901 C OOB TJ Slezan Opava             17.10   + 5.11
 3. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ T® Třinec                    18.05   + 6.06
 4. Tesař Vojtěch             VOV9900 C VSK V©B TU Ostrava              18.20   + 6.21
 5. Míček Filip               MOV9802 C SKOB Ostrava                    19.21   + 7.22
 6. Baran Jerzej              WAW0005 C Wawel Krakow                    20.38   + 8.39
 7. Holesz Sebastián          TRI9902 C TJ T® Třinec                    22.07   +10.08
 8. Boľoň Radek               BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek            22.26   +10.27
 9. Navrátil Adam             TRI9900 C TJ T® Třinec                    23.01   +11.02
10. Skotnica Vojtěch          BFM9906 C SKOB Frýdek - Místek            23.32   +11.33
11. Kustosz Pawel             WAW0007 C Wawel Krakow                    25.29   +13.30
12. Lepík Marek               BFM9803 C SKOB Frýdek - Místek            29.30   +17.31
13. Kaňak Michal              BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek            32.32   +20.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H14C      1.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mielec Jaromír            AOV9701 B OOB TJ Baník Ostrava            12.16         
2. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            15.36   + 3.20
3. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            16.11   + 3.55
4. Skorupa Marek             WAW0010 C Wawel Krakow                    17.10   + 4.54
5. Madzia Martin             TRI9705 C TJ T® Třinec                    17.55   + 5.39
6. Walach Ondřej             TRI9601 C TJ T® Třinec                    18.12   + 5.56
7. Padrta Pavel              MOV9701 C SKOB Ostrava                    20.27   + 8.11
8. Baran Jan                 WAW0009 C Wawel Krakow                    30.51   +18.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H16C      1.90 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. MATEUSZ NIEDBALA          PL      C                                 16.42         
2. ©tětínský Pavel           MOV9401 C SKOB Ostrava                    16.54   + 0.12
3. Garbacik Michal           WAW0012 C Wawel Krakow                    17.32   + 0.50
4. Miksa Vojtěch             AOV9502 B OOB TJ Baník Ostrava            18.50   + 2.08
5. Míček Dominik             MOV9501 C SKOB Ostrava                    22.07   + 5.25
6. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  31.54   +15.12
7. Vébr Dominik              HAV9404 C SKOB Baník Havířov              37.07   +20.25
   Řeha Tomáą                BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H18C      2.10 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO - přátelé OB Opava         13.54         
2. Pospíąil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             15.00   + 1.06
3. Mutina Václav             BFM9301 B SKOB Frýdek - Místek            18.45   + 4.51
4. Jendľelovský Marek        LOV9201 B lepus.cz                        19.42   + 5.48
5. ©idík Petr                AOV9204 B OOB TJ Baník Ostrava            22.49   + 8.55
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H21C      2.70 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         16.35         
 2. Bučánek Antonín           ODR8400 C SKOB Odry                       16.40   + 0.05
 3. Melecký Martin            AOP9001 A POBO - přátelé OB Opava         17.25   + 0.50
 4. Pavlačka Ondřej           VOV8102 C VSK V©B TU Ostrava              17.45   + 1.10
 5. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava         17.59   + 1.24
 6. Opletal Jan               HAV9000 A SKOB Baník Havířov              18.42   + 2.07
 7. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava         19.12   + 2.37
 8. Wojarski Michal           WAW0016 C Wawel Krakow                    19.20   + 2.45
 9. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov              20.03   + 3.28
10. Stoszek Jakub             LOV8300 C lepus.cz                        20.06   + 3.31
11. Gulas Jan                 VOV8008 C VSK V©B TU Ostrava              20.55   + 4.20
12. Daněk Jiří                SOP7101 C OOB TJ Slezan Opava             22.25   + 5.50
13. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         22.44   + 6.09
14. Kalina Tomáą              TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno               22.45   + 6.10
15. Mutina Jiří               BFM9101 B SKOB Frýdek - Místek            24.20   + 7.45
16. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         24.52   + 8.17
17. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             25.07   + 8.32
18. Kuča Petr                 SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava             26.01   + 9.26
19. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    26.36   +10.01
20. Trojek Pavel              TRC8803 C SKOB BETA Třinec                27.12   +10.37
21. Fousek Jan                LOV9101 B lepus.cz                        29.55   +13.20
22. Pastyřík Jakub            BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek            30.06   +13.31
23. Fojtík Jan                LOV8701 C lepus.cz                        33.09   +16.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H35C      2.20 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK V©B TU Ostrava              15.17         
 2. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              15.18   + 0.01
 3. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    15.55   + 0.38
 4. Szturc Radek              TRC6800 C SKOB BETA Třinec                16.28   + 1.11
 5. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            16.45   + 1.28
 6. Slavík Tomáą              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  17.20   + 2.03
 7. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            18.04   + 2.47
 8. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    18.29   + 3.12
 9. Sochor Tomáą              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              19.45   + 4.28
10. ©tětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    20.15   + 4.58
11. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              21.46   + 6.29
12. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    22.13   + 6.56
13. Bačo Lubomír              SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava             22.58   + 7.41
14. ŘÍMAN Petr                HAV6709 C SKOB Baník Havířov              23.08   + 7.51
15. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov              23.37   + 8.20
    Berger Tomáą              MOV6901 C SKOB Ostrava                     DISK         
MS  Biederman Pawel           WAW0017 C Wawel Krakow                    23.50   + 8.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H45C      1.90 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                    14.42         
 2. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    15.44   + 1.02
 3. Rychlý Miloą              OOP5302 C TJ Opava                        15.56   + 1.14
 4. Trojek Jakub              TRC6400 C SKOB BETA Třinec                16.24   + 1.42
 5. Bialoľyt Miroslav         TRC5701 C SKOB BETA Třinec                16.57   + 2.15
 6. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         17.11   + 2.29
 7. REMIGIUSZ LICHOTA         PL      C                                 18.31   + 3.49
 8. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                18.44   + 4.02
 9. Hostaą Jindřich           MOV5901 C SKOB Ostrava                    19.42   + 5.00
10. Sirný Jaroslav            OOP5402 C TJ Opava                        20.58   + 6.16
11. Vaąek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             21.07   + 6.25
12. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            24.17   + 9.35
13. Slivečka Jaromír          MOV5601 C SKOB Ostrava                    24.18   + 9.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H55C      1.80 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK V©B TU Ostrava              14.54         
 2. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    16.04   + 1.10
 3. JERZY KRYJOMSKI           PL      C                                 16.11   + 1.17
 4. Pospíąil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    17.08   + 2.14
 5. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             17.16   + 2.22
 6. ©evčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        18.20   + 3.26
 7. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            20.21   + 5.27
 8. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    24.10   + 9.16
 9. Malysa Ján                SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava             28.12   +13.18
10. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK V©B TU Ostrava              29.11   +14.17
    Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                     DISK         
MS  Podsiadly Leszek          WAW0018 C Wawel Krakow                    16.06   + 1.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
H65C      1.60 km, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        19.11         
2. Beneą Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              19.19   + 0.08
3. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                    20.47   + 1.36
4. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         21.45   + 2.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
HDR      1.90 km, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrozek Teresa             TRI0251 C TJ T® Třinec                     9.24         
 2. Bilková Kateřina          TRI0351 C TJ T® Třinec                     9.37   + 0.13
 3. Kaszperydysová Klára      TRI0048 C TJ T® Třinec                    10.48   + 1.24
 4. Kaszperydysová Aneta      TRI0352 C TJ T® Třinec                    11.40   + 2.16
 5. Kovařík Tomáą             TRI0402 C TJ T® Třinec                    12.04   + 2.40
 6. Mrozek Pawel              TRI0401 C TJ T® Třinec                    13.17   + 3.53
 7. Kaňáková Valentýna        BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek            15.49   + 6.25
 8. Buryan Jan                MOV0400 C SKOB Ostrava                    16.50   + 7.26
 9. Holesz Stanislav          TRI0044 C TJ T® Třinec                    28.20   +18.56
10. Pietraszková Zuzana       OOP0000 C TJ Opava                        37.35   +28.11
    Rokosz Maxim              MOV0000 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Suchánek Duąan            SOP7001 C OOB TJ Slezan Opava              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 01.05.2010 18:35
01.05.2010 7. JK® MSKSOB, sprint a veřejný závod OB
P      1.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházka Milan           SOP0044 C OOB TJ Slezan Opava             16.15         
2. Gřeąková Jana             TRI     C TJ T® Třinec                    16.27   + 0.12
3. Pavlíček Daniel           MOV7100 C SKOB Ostrava                    17.04   + 0.49
4. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        17.07   + 0.52
5. Fukalová Martina          AOV0001 C OOB TJ Baník Ostrava            18.54   + 2.39
6. Svačinková Jitka          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  24.05   + 7.50
7. Galecki Maciej            NER0000 C                                 46.35   +30.20