Úterý 15:30-16:30 + starší 16:30-17:30
    Čtvrtek 15:30-16:30 + starší 16:30-17:30
    Bližší informace pošlu e-mailem.

• KŽ 22.10. 2022 – Ostrava, Halda Hrabůvka
    Příští sobotu se běží poslední letošní krajský žebříček. Podívejte se všichni prosím do ORISu, jestli jste přihlášení, případně jestli chcete přihlásit.
    Přihlášky končí v úterý 18.10. 2022
    Změny prosím nahlaste co nejdříve.

• V sobotu proběhl oblastní závod v Ostravě-Halda Hrabůvka. Terén byl náročný 😉 . Na stupních vítězů byli: Lucka Sližová, Eva Walicová, Romana Haltofová, Vendy Rybková, Katka Argalášová, Petra Bruková, Tom Zielina, Jáchym, Tom Mokrosz, Honza Krupa, Maty Mokrosz a Rosťa Navrátil
      Gratulujeme

• KŽ 15. 10. 2022 – Mořkov
    Příští sobotu se běží další krajský žebříček. Podívejte se všichni prosím do ORISu, jestli jste přihlášení, případně jestli chcete přihlásit.
    Přihlášky končí v pondělí 10. 10. 2022

• V sobotu proběhl závod KŽ-Mořkov. Z našeho oddílu byli na stupních vítězů: Julie, Lucka Sližová, Eva Walicová, Vendy, Romana, Jáchym, Tom Zielina, Tom Bruk, Honza a Kuba Krupa, Kamil Ryška, Jirka Myslivec, Rosťa Navrátil, Marek Mokrosz a Eda
      Gratulujeme

• V sobotu 1.10. je oblastní závod v Kunčicích pod Ondřejníkem. Prosím, podívejte se na přihlášku přes Oris, zda tam jste, pokud chcete jet nebo pokud nemůžete, tak dejte vědět, ať vás odhlásíme. Přihláška je do pondělka 26.9.
    Díky Gábina

• V sobotu 1.10. proběhl oblastní žebříček v Kunčicích p.O. na krátké trati. Z našeho oddílu OB byli na stupních vítězů : Sofie Kolarczykova, Lucka Sližová, Petra Bruková, Lukáš Myslivec, Jáchym Kowalczyk, Tom Zielina, Maty Mokrosz, Tom Bruk, Petr Martynek, Czudek Tom a Vítek Walaski
      Gratulujeme

• Včera 21.9.2022 proběhl BAM za mírně nepříznivého počasí. Přesto přišlo cca 1000 dětí. Děkujeme moc !!! všem našim členům oddílu a studentům Gymnázia Třinec za pomoc při organizaci
    Gábina a Jana

• 21. 9. 2022 – areál atletického stadionu STaRS.
      Na letošní 45. ročník je přihlášeno 1593 dětí z 15 škol.

Více informací kliknutím na obrázek.

• 3.10. proběhlo v Knihovně Třinec vyhlášení výsledků 45.ročníku BAM. Členové našeho oddílu OB byli také na stupních vítězů.
      V kat. D4-5 1.místo Zuzka Řádková, v kat. H4-5 1.místo Tom Mokrosz 2.Jáchym Kowalczyk 3.Lukáš Myslivec