• Dnes začíná ve Švédsku Světový pohár v LOB, kde startuje náš Michal Argaláš.

V týdnu od 24.2. do 28.2. nebudou tréninky. Jsou jarní prázdniny. Další trénink je 3.března zvykle na 6.ZŠ

Ve čtvrtek 13. února se koná od 16,00 hod. výroční členská schůze oddílu v budově ZŠ Koperníkova v sále PZKO. Vchod vpravo od lesoparku. Trénink v tělocvičně se nekoná.

• Mistrovství ČR v lyžařském OB.
    O víkendu se běžely první závody v LOB.
    V neděli na MČR na klasice získal zlatou medaili v kat H35 Rostislav Navrátil.
    V D20 se Adéla Navrátilová umístila na 7. místě, v kat. D17 na 8. místě Romana Haltofová.
    V sobotu dopoledne se běželo M ČR ve štafetách, kde se dorostenky D17 umístily na 7. místě.
    Běžely ve složení Romana Haltofová, Adéla Navrátilová, Petra Bruková.
    Veteráni v kat. H135 se umístili na 4. místě ve složení Rostislav Navrátil, Gabriela Argalášová a Jaroslav Argaláš.
    Na MČR ve sprintu se v kat. D17 umístila na 9. místě Romana Haltofová, 22. Petra Bruková, na 10. místě se umístila v kat. D21 Adéla Navrátilová, v kat. D45 Gabriela Argalášová a v kat. H55 Jarek Argaláš.