Vítám Vás

213 Příspěvků

  • OKRESNÍ PŘEBOR ŠKOL
    V úterý 7.5. pořádáme v Třinci Okresní přebor škol.
    Sraz pro pořadatelé je v 8,00 hod. u skladu, budova TJ.

  • ❗ Víkend 27.4. a 28.4.2019
    Sobota 27.4. Mistrovství MSK na krátké trati, Vrbno pod Pradědem
    Neděle 28. 4. Orlová, dopoledne sprint, areál letního kina
    Neděle 28. 4. Orlová, odpoledne, smíšené sprintové štafety
    Info jste obdrželi na tréninku, nebo e-mailem.

    • V sobotu 27.4. Vrbno pod Pradědem, odjezd v 8,00 hod. od Hoteláku.
      V neděli 28.4. odjezd autobusem v 8,30 hod. od Hoteláku, autobus zůstává v Orlové na odpolední závod smíšených štafet.

  • Pár nových fotek od pořadatelů u nás v oddílovce
    https://orientacnibehtjtztrinec.rajce.idnes.cz/Sezona_2019#IMG_0013.jpg

  • ❗ TRÉNINKY + ZÁVODY
    Úterý 16.4. – od 15,30 hod. běžecký trénink pro všechny kategorie – sraz hala STARS
    Čtvrtek 18.4. – trénink pro závodníky, kteří NEJEDOU na velikonoční soustředění – sraz hala STARS do 15,30 hod.
    Od pátku 19.4. do 22.4. velikonoční soustředění
    ➡ Sraz hala STARS
    Úterý 23.4. – od 15,30 hod. trénink pro kategorie kteří nebyli na velikonočním soustředění
    Čtvrtek 25.4. od 15,30 hod. trénink pro všechny kategorie
    Sobota 27.4. – KŽ Vrbno pod Pradědem – doprava auty
    Neděle 28.4. Orlová – KŽ sprint + smíšené sprintové štafety
    Doprava autobusem do Orlové, autobus zůstává na oba závody.

  • Ahoj,
    nepřibral náhodou někdo na včerejších závodech černou zimní čepici s kožešinovou bambulí?
    Nemůžu ji najít 😥
    Jana

  • Zdravím přátelé.

    Vysvětlení tabulky přihlášek a výsledků vpravo nahoře, těm kterým to trošku uniklo.

    13.04.2019 MMSK OOL V

    13.4.2019- datum konání závodu
    MMSK– název závodu, po kliknutí budete přesměrování na stránku závodu v ORISU
    OOL– zkratka pořádajícího oddílu
    Mezi OOL a (P) může být uveden datum- datum přihlášek na závod
    (V) výsledky nebo (P) přihlášky– budete přesměrováni na přihlášky nebo výsledky oddílu TRI

  • ➡ ČP štafet a Mistrovství MSK ve štafetách.
    V neděli 7. 4. 2019 se běžely ve Smolkově štafety, kde oddíl získal 7 medailí na MMSK.
    🙂 Zlatá medaile:
    Kat. D21 – Katka Argalášová, Jana Tesařová, Markéta Sabelová
    Kat. D18 – Teresa Mrozková, Romana Haltofová, Petra Bruková
    Kat. H18 – Erik Tuharský, Marek Haltof, Marek Bialožyt
    🙂 Stříbrná medaile:
    Kat. H21 – Sebastian Filipek, Honza Cienciala, Rostislav Navrátil
    Kat. D18 – Teresa Mrozková, Romana Haltofová, Petra Bruková
    🙂 Bronzová medaile:
    Kat. DH14 – Matěj Sikora, Michael Cieslar, Ondra Damek
    Kat. H18 – Jakub Krupa, Pawel Mrózek, Rostislav Sliž

  • TRÉNINKY
    od úterý 2.dubna je sraz na tréninky od 15,15 hod. do 15,30 v hale STARS.
    Na recepci Vám řeknou číslo šatny.
    Tréninky budou pro závodníky HDR až do kat. HD12 od 15,30 hod. do 16,45 hod.
    Od kat. DH14 a starší od 15,30 hod. do 17,00 hod.
    Vzhledem konání tréninku v lesoparku, nedokážeme s přesnosti určit ukončení tréninku.

  • ahoj jak se dari http://www.seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

PŘIHLÁŠKY - VÝSLEDKY

 

07.09.2019
TZL
V
08.09.2019
TZL
V
14.09.2019
MOV
V
14.09.2019 ŽA
VLI
V
21.09.2019 MČR Klasika-kvalifikace
TJN
S
22.09.2019 MČR Klasika-finále
TJN
P
29.09.2019 PKŽ MSKS
SOP
P
01.09.2019 Interkompas 45
SJH
Celkové
01.09.2019 Cena východních Čech
LPU
Celkové
18.08.2019 Rumcajsovy míle
SJC
Celkové
25.08.2019 Pěkné prázdniny
TUR
Celkové
07.07.2019 Třemošná 2019 LPM Celkové
14.07.2019 HSH Vysočina Cup 2019 CHT Celkové
21.07.2019 GP Silesia 2019 AOP Celkové
30.06.2019 Cena střední Moravy KON Celkové

 

TRÉNINKY


Od 3. září úterý a čtvrtek  Hala Stars od 15:15hod

                           


KONTAKT

          



Vedoucí oddílu
+420 776 862 871
annagavendova@seznam.cz



Tyršova 214
739 61 Třinec
tjtztrinec@centrum.cz